Menu

Jak działa Liposomalny Glutation. dr. Thomas Levy

16 marca 2017 - Dr. Thomas Levy, Glutation, Przeciwutleniacze
Jak działa Liposomalny Glutation. dr. Thomas Levy

Liposomalny Glutation- być albo nie być zdrowej komórki

Liposomalny Glutation

Glutation zamknięty w liposomach (Lypo-GSH) stanowi bardzo skuteczny suplement poprawiający kondycję chorych komórek i wspierający zdrowie całego organizmu.

Co to są liposomy i co w nie jest wyjątkowego?

Liposom to maleńki pęcherzyk, którego zewnętrza ściana składa się z tłuszczy a wewnątrz wypełniony jest rozpuszczalnymi w wodzie substancjami odżywczymi. Szczególnie interesujące jest to, że zewnętrzna ścianka liposomów składa się z tych samych tłuszczy, z których zbudowana jest membrana komórek w całym naszym ciele. 
Głównie ten fakt sprawił, że liposomy badano w kontekście sztucznych modeli komórek. Jednakże liposomy są znacznie mniejsze aniżeli którakolwiek komórka, dlatego mają dużą łatwość do przenikania do ich wnętrza.
To co stanowi o wyjątkowości liposomów to fakt, że mogą one dostarczyć składniki odżywcze do wnętrza komórek naszego ciała bez użycia energii, która w chorym organizmie jest na wagę złota. Ponadto liposom ochrania swą zawartość przed działaniem soków trawiennych oraz przed utlenianiem zanim ostatecznie dotrze on do komórki. 
Jeśli składnik odżywczy może być dostarczony do komórki unikając degradacji w czasie swojej podroży oraz bez użycia podczas tego procesu energii to efekt końcowy działania tego składnika może być udoskonalony do tego stopnia, że trudno będzie go zestawić nawet z metodą dozowania dożylnego.

Co to jest Glutation i co w nim takiego wyjątkowego?

Glutation to najważniejszy przeciwutleniacz w komórkach naszego organizmu. Tak jak witamina C jest najważniejszym antyoksydantem w całym naszym ciele. Koncentracja glutationu jest znacznie większa wewnątrz komórki niż poza nią i stanowi główną ochronę naturalnych funkcji komórki. 
Kiedy poziom glutationu w komórce spada następuje wzrost stresu oksydacyjnego, rozwój choroby komórki, następnie tkanki, aż do momentu kiedy pojawia się kliniczny symptom rozpoznania choroby.
Dosłownie, jeśli komórka jest chora i ma zwiększony poziom stresu oksydacyjnego poziom glutationu w komórce zawsze jest obniżony. Nawet jeśli przyczyna choroby komórki nie bezpośredniego związku, to zwiększenie poziomu glutationu wewnątrz zaatakowanej komórki prawie zawsze da korzyść, a często prowadzi do dramatycznej poprawy.

Lista chorób, skutecznie leczonych glutationem jest długa.
Jako, że glutation jest niezbędny do utrzymaniu dobrego zdrowia dosłownie wszystkich komórek w organizmie, istnieje wiele chorób skutecznie leczonych za pomocą zwiększenia jego poziomu w komórkach. Choroby te obejmują, ale nie są ograniczone do:
 choroby Azheimera, Parkinsona, miażdżycy tętnic, nadciśnienia, astmy, przewlekłych chorób płuc, jaskry, zapalenia wątroby i zapalenia stawów.

Efekty suplementacji glutationem mogą powalić z nóg.

Nawet jeśli glutation podawany jest dożylnie najpierw rozbijany/redukowany jest do trzech składowych aminokwasów. Te, z kolei pobierane są przez komórki poprzez mechanizmy wymagające użycia energii. Po przedostaniu się do komórki ponownie, jeszcze dwukrotnie korzystają z nośników energii (ATP) zanim molekuły glutationu zaczną swe magiczne oddziaływanie.

Lyposferyczny GSH dostarcza glutation bezpośrednio do komórki bez użycia jakiejkolwiek energii. Niewiarygodne jest, że proces ten następuje za pomocą doustnej, a nie dożylnej suplementacji. 
Jeśli uda Ci się znaleźć produkt dobrej jakości, będziesz mógł zaobserwować pozytywne rezultaty jakich dotąd nie widziałeś.

Wysokiej jakości produkty liposomalne takie jak glutation i witamina C nie należą do najtańszych w porównaniu z innymi suplementami. Ogólnie rzecz biorą tanie produkty, których etykiety twierdzą, że są produktami liposomalnymi nie polegają na prawdzie.
Znajdź firmę, która dostarczy Ci naukowych dowodów na zawartość liposomów w ich preparatach. Jeśli budżet Ci na to pozwoli, warto spróbować.

Źródło: https://www.peakenergy.com/articles/nh20130622/Liposome-Encapsulated-Glutathione/
Artykuł przetłumaczony i opublikowany w oparciu o pisemną zgodę autora Dr.Thomas’a E. Levy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i powielanie tłumaczenia dozwolone tylko za zgodą właściciela strony pozdrowiedoglowy.pl®2014

Czytaj także:

• Jak Działa kwas Alfa-LiponowyAntyoksydanty, a choroby i toksyny

Oświadczenie:
Produkty i twierdzenia na temat konkretnych produktów na lub za pośrednictwem tej strony nie stanowią podstawy do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom. Treści zawarte na tej stronie służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić porady lekarza lub innego pracownika służby zdrowia lub jakichkolwiek informacji zawartych na etykiecie produktu. Nie należy korzystać z informacji na tej stronie do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub przepisywania jakichkolwiek leków lub innego leczenia. Przed rozpoczęciem programu diety, ćwiczeń, suplementacji, przed zażyciem jakichkolwiek leków, lub jeśli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny skontaktuj się z lekarzem.

REKLAMA

Altient by LivOn Labs™

Dodaj komentarz